גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-21:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 8:00-21:00
הופעות מוזיקה קלאסית

Vivaldianno 2 Reloaded

ארכיון תאריך: 1 יוני 2019

משך: שעה וחצי

 
המופע באנגלית עם תרגום לעברית ורוסית, מתאים לכל המשפחה

הוא נולד בוונציה בסוף המאה ה-17, הוסמך לכמורה, עבד שנים כמנהל מקהלה של בנות יתומות והביא לה תהילה, ניהל רומנים עם נשים רבות והתפרסם בכל רחבי אירופה כמלחין גאון, אך מת בעוני כמהגר בארץ זרה. זהו, על קצת המזלג, סיפור חייו של המחלין אנטוניו ויוואלדי, ש"ארבע העונות" שלו, כמו גם יצירות נוספות, הן בבחינת מופת של יופי והרמוניה בתרבות המודרנית.

המופע Vivaldianno 2 Reloaded (המשך של המופע המצליח "ויוואלדיאנו עיר המראות") מחבר בין הרוק לבארוק, בין תנועה ומשחקי תאורה לאנימציית תלת-ממדית– הכל כדי להעניק מחדש לוויוואלדי את מעמד הכוכב האגדי שמגיע לו ולהנגיש את מוזיקה האל-מותית שלו לקהל הרחב.
הפעם המופע שנוצר בצ'כיה ובו לוקחים חלק מיטב היוצרים מתחומים רבים (המפיק מייקלדבוז'ק, אמןהאנימציההיפניקוסוקהסוגימוטה, וירטואוזיםבינלאומייםמעולםהמוזיקההקלאסית, ובהםהכנרירוסלבסווצ'ני) מבטיח הפעם להיות אף יותר מרהיב מהמקור, שגרף הצלחה רבה בעולם ובישראל לפני כשנתיים.

מדובר במופע לכל המשפחה שיעשיר אתכם מבחינה מוזיקלית ויעניק חוויה חד-פעמית של שילוב בין שלל אמנויות – ממש כמו בוונציה בזמנו של ויוואלדי, רק עם אפקטים מרשימים הרבה יותר.

המופע מלווה בקריינות של השחקן פירס ברוסנן ( ג'ימס בונד)
 

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter